29.06.2017

Kochani Rodzice! Główną atrakcją dzisiejszego dnia była wizyta w Parku Linowym. Byliśmy bardzo podekscytowani - mogliśmy poczuć się jak Tarzan wśród drzew! Z uśmiechem na ustach przemierzaliśmy specjalnie wybrane dla nas trasy - białymi wędrowali najmłodsi, a żółtymi i pomarańczowymi starsi i bardziej doświadczeni. Nauczyliśmy się, że zabawa na linach to nie tylko rozrywka, ale też odpowiedzialność, bo warto pamiętać o bezpieczeństwie w czasie tych przyjemności. To była ważna lekcja! Na plaży
wyobrażaliśmy sobie, ze jesteśmy syrenkami i foczkami, graliśmy w piłkę nożną. Wieczorem Pan Klaudiusz i Pan Maciej pomagali chłopakom malować figurki, a dziewczynki wraz z wychowawczyniami tworzyły piaskowe obrazki. Na pracach pojawiały się kolorowe pawie, kameleony i małpki. Do jutra!

 

 

28.06.2017

20170628 102646Kochani Rodzice! Środową przygodę na koloniach zaczęliśmy na plaży. Tu po raz kolejny zbieraliśmy muszelki, opalaliśmy się i bawiliśmy z wychowawcami. Z niekrytym zaciekawieniem przestąpiliśmy próg muzeum optycznych dziwów. Oglądaliśmy tu sztuczki, triki, złudzenia i zabawki optyczne. Szczególnie podobały nam się nasze odbicia w salonie luster. W jednych byliśmy bardzo mali i grubi, a w innych niesamowicie wysocy i chudzi. Wieczorem zjedliśmy smaczną kolację i oglądaliśmy bajki. Pozdrawiamy!

Aktualności

20 września

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VII  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA World Multiplication  Table  Day Kiedy? - już od 26 września 2017 Po co? - aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodz...

Czytaj więcej

18 września

Profil indywidualni - aktywny

 Odkryj swój potencjał! Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidua...

Czytaj więcej

10 września

Integracja 2017 - Wełna

Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla nie...

Czytaj więcej

26 sierpnia

Uczyć skuteczniej

W dniach od 22.08 -25.08. 2017  w naszej szkole odbył się Trening Skutecznego Nauczyciela.  Po raz kolejny kadra z Eureki szkoliła swoje umiejętności wychowawcze.Mamy nadzieję, że będzi...

Czytaj więcej

04 sierpnia

To są fakty!

Od dzisiaj podobno zaczęliśmy żyć! - bo po raz pierwszy pojawiliśmy się na facebooku. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami i pochwalić osiągnięciami, a przede wszystkim na bieżącą info...

Czytaj więcej

12 lipca

Filmik z Bornego Sulinowa

Jak widać rzeczywiście spać po nocach nie możemy. I nie tylko my obaj. Ale – spokojnie, proszę Państwa – nie z powodu rozstroju nerwów. ;) Bardzo dziękujemy Panie Michale za zaangażowanie, te liczne...

Czytaj więcej

07 lipca

Nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766 O przyjęciu dzi...

Czytaj więcej

07 lipca

Fotorelacja z 1 turnusu półkolonii

Pierwszy turnus półkoloni za nami. Oto kilka zdjęć z tegorocznej edycji.      Poniżej relacja z półkolonii w 2014.  ...

Czytaj więcej

06 lipca

Ostatni dzień kolonii we Władysławowie

06.07.17 Kochani Rodzice! To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. ...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl