Widzieliśmy to na własne oczy!

Drodzy Rodzice! Niedziela była naprawdę niesamowita! Najpierw poszliśmy na wystawę, pt. ,,Fascynujący świat pająków i skorpionów", gdzie obejrzeliśmy wiele egzotycznych gatunków tych stworzeń. Dowiedzieliśmy się, że najbardziej jadowitym pająkiem na świecie jest czarna wdowa. Jest taka maleńka! Największym jest goliat olbrzymi. Na szczęście zamieszkuje on odlegle, australijskie tereny. Potrafi zaatakować nawet węże! Wiedzieliście, ze w Chinach i Meksyku pająki uważa się za święte, a w Kambodży są lokalnym przysmakiem? W czasie drogi powrotnej stwierdziliśmy, że są równie fascynujące, co przerażające. Po południu zwiedziliśmy dom odwrócony do góry nogami. Jego wnętrze zawróciło nam w głowach. Łóżka i wanna wisiały na suficie! Wieczorem, zgodnie z wieloletnia tradycja zjedliśmy pizzę. Była pyszna! Aaa, kochani rodzice, nie martwcie się, ubieramy się ciepło, nie spóźniamy się, a nasze pokoje sprzątamy każdego dnia! Pozdrawiamy!

20170702 155854DSC07047DSC07051DSC07054DSC07061DSC07064DSC07062

 

Aktualności

20 września

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VII  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA World Multiplication  Table  Day Kiedy? - już od 26 września 2017 Po co? - aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodz...

Czytaj więcej

18 września

Profil indywidualni - aktywny

 Odkryj swój potencjał! Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidua...

Czytaj więcej

10 września

Integracja 2017 - Wełna

Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla nie...

Czytaj więcej

26 sierpnia

Uczyć skuteczniej

W dniach od 22.08 -25.08. 2017  w naszej szkole odbył się Trening Skutecznego Nauczyciela.  Po raz kolejny kadra z Eureki szkoliła swoje umiejętności wychowawcze.Mamy nadzieję, że będzi...

Czytaj więcej

04 sierpnia

To są fakty!

Od dzisiaj podobno zaczęliśmy żyć! - bo po raz pierwszy pojawiliśmy się na facebooku. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami i pochwalić osiągnięciami, a przede wszystkim na bieżącą info...

Czytaj więcej

12 lipca

Filmik z Bornego Sulinowa

Jak widać rzeczywiście spać po nocach nie możemy. I nie tylko my obaj. Ale – spokojnie, proszę Państwa – nie z powodu rozstroju nerwów. ;) Bardzo dziękujemy Panie Michale za zaangażowanie, te liczne...

Czytaj więcej

07 lipca

Nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766 O przyjęciu dzi...

Czytaj więcej

07 lipca

Fotorelacja z 1 turnusu półkolonii

Pierwszy turnus półkoloni za nami. Oto kilka zdjęć z tegorocznej edycji.      Poniżej relacja z półkolonii w 2014.  ...

Czytaj więcej

06 lipca

Ostatni dzień kolonii we Władysławowie

06.07.17 Kochani Rodzice! To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. ...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl