05.07.17

DSC07146Kochani Rodzice!

Po śniadaniu zaplataliśmy wielobarwne warkocze, lepiliśmy z plasteliny i malowaliśmy figurki. Rozmawialiśmy przy tym o tym, co ostatnio przeżyliśmy, o naszych wizytach na plaży, w lunaparku czy na Helu. Obiad zjedliśmy ze smakiem. O 15 dotarliśmy na wystawę figur zbudowanych z klocków Lego. To był dla nas prawdziwy raj. Można tu było nie tylko obejrzeć wspaniale konstrukcje z klocków, ale też samemu zbudować figurki oraz zagrać w gry z serii Lego.  Na miejscu podziwialiśmy także naścienne obrazy w 3D, które przedstawiały rekiny, ośmiornice, wzburzone fale oraz łódki. Pod mikroskopem oglądaliśmy skarby morza takie jak muszelki oraz krewetki. Nie mieliśmy pojęcia, że w takim przybliżeniu są tak wielkie oraz ciekawe. Wracając, przechadzaliśmy się po terenach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, który zachwycił nas swoja różnorodnością oraz bogactwem roślin i ptaków. Po kolacji dziewczynki urządziły salon piękności w pokoju Pani Pauliny i Pani Moniki, ponieważ wieczorem miała rozpocząć się dyskoteka. Pan Klaudiusz został naszym DJ-em, a Pan Maciej pokazywał nam najmodniejsze kroki taneczne. Chłopcy wczuli się w rytm muzyki - pokazywali nam kroki break dance! Zmęczeni, ale szczęśliwi szybko zasnęliśmy. Pozdrawiamy i do zobaczenia jutro!

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

20 września

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VII  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA World Multiplication  Table  Day Kiedy? - już od 26 września 2017 Po co? - aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodz...

Czytaj więcej

18 września

Profil indywidualni - aktywny

 Odkryj swój potencjał! Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidua...

Czytaj więcej

10 września

Integracja 2017 - Wełna

Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla nie...

Czytaj więcej

26 sierpnia

Uczyć skuteczniej

W dniach od 22.08 -25.08. 2017  w naszej szkole odbył się Trening Skutecznego Nauczyciela.  Po raz kolejny kadra z Eureki szkoliła swoje umiejętności wychowawcze.Mamy nadzieję, że będzi...

Czytaj więcej

04 sierpnia

To są fakty!

Od dzisiaj podobno zaczęliśmy żyć! - bo po raz pierwszy pojawiliśmy się na facebooku. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami i pochwalić osiągnięciami, a przede wszystkim na bieżącą info...

Czytaj więcej

12 lipca

Filmik z Bornego Sulinowa

Jak widać rzeczywiście spać po nocach nie możemy. I nie tylko my obaj. Ale – spokojnie, proszę Państwa – nie z powodu rozstroju nerwów. ;) Bardzo dziękujemy Panie Michale za zaangażowanie, te liczne...

Czytaj więcej

07 lipca

Nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766 O przyjęciu dzi...

Czytaj więcej

07 lipca

Fotorelacja z 1 turnusu półkolonii

Pierwszy turnus półkoloni za nami. Oto kilka zdjęć z tegorocznej edycji.      Poniżej relacja z półkolonii w 2014.  ...

Czytaj więcej

06 lipca

Ostatni dzień kolonii we Władysławowie

06.07.17 Kochani Rodzice! To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. ...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl