Nauka w czasie epidemii – szkoła dla wszystkich

Wielki sprawdzian zastosowania umiejetności w praktyce.

Sytuacja epidemiologiczna zweryfikowała umiejętności uczniów, nauczycieli i kompetencje organizacyjne szkoły.
W krótkim czasie, bo zaledwie dwóch dni, dostosowaliśmy formę nauczania do nowej rzeczywistości, a to wszystko było możliwe dzięki pasji z jaką tworzymy codzienną edukację od 20 lat.
Ten trudny okres ostatecznie potwierdził jakość naszej edukacji. Nie pozostawiliśmy rodziców i dzieci samym sobie, nie zarzuciliśmy ich pracami domowymi. Zadbaliśmy o ich rozwój dydaktyczny, psychiczny i fizyczny nauczając on-line w czasie rzeczywistym.

Klub e-Przedszkolaka w Eurece

Drodzy Rodzice,

Codziennie od 16.00 – pół godziny tylko dla siebie… Czy nie brzmi to zachęcająco?
Tak może się zdarzyć, bo w tym czasie Wasze dzieci mogą BEZPŁATNIE wziąć udział w super zabawie zorganizowanej przez Szkołę Podstawową Eureka.

Serdecznie zapraszamy dzieci z Poznania i okolic, w wieku od 5 do 7 lat na cykl wirtualnych zajęć, które poprowadzą nauczyciele nauczania początkowego.

Spotykamy się od poniedziałku do soboty o godz. 16:00Aby wziąć udział w zajęciach musisz mieć dostęp do komputera wyposażonego w kamerkę, mikrofon oraz łącze internetowe.

Program zajęć uwzględnia potrzeby rozwojowe dzieci, które będą realizowane poprzez wspólne czytanie, zabawy logopedyczne, muzyczne i artystyczne.

Rozpoczynamy już 18 maja 2020!

Zarejestruj się na zajęcia klikając poniżej:

Czekamy na Ciebie!

Nauczyciele Szkoły Eureka