Agnieszka Shanahan

agnieszka shanahan, nauczyciel 1-3, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej szkoły Eureka

Wychowawczyni klasy 1, edukacja wczesnoszkolna

Lubię myśleć o mojej pracy z uczniami, jak o wielkiej morskiej przygodzie. Wsiadamy razem na pokład statku, na którym ja jestem kapitanem, a oni moją niezastąpioną załogą. Podczas podróży każdy marynarz może się wykazać swoim niesamowitym potencjałem, sprytem, inteligencją i zdolnościami, bez których nie dalibyśmy rady. Razem przeżywamy niesamowite przygody, odkrywamy nowe lądy, tajemnicze wyspy z ukrytymi skarbami, zdobywamy nowe umiejętności, doświadczamy, eksperymentujemy, musimy wcielać się w różne role i wiele się uczymy od siebie nawzajem. Czasem statkiem rzucają sztormy, czasem osiadamy na mieliźnie, ale nawet po najgorszej burzy zawsze wychodzi słonce. A kiedy wreszcie dobijamy do upragnionego brzegu, wiemy, że wspólne przygody wiele nas nauczyły i sprawiły, że jesteśmy jedną zgraną drużyną, która może na sobie polegać i jest gotowa na nowe wyzwania. Prywatnie nie mogę żyć bez dobrej muzyki i książki, uwielbiam wędrówki z plecakiem, rower, historię i teatr oraz Zeldę.