Joanna Trzcielińska

joanna trzcielińska, nauczyciel 4-8, nauczyciel biologii i przyrody szkoły Eureka

Biologia, przyroda

Nauczycielka biologii i chemii. Ukończyłam Biologię stosowaną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, gdzie następnie obroniłam pracę doktorską z zakresu embriologii i histologii.  Na tej samej Uczelni uzyskałam również kwalifikacje do nauczania chemii. Pracowałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii, a także jako specjalista naukowy w Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu.  Jestem autorka kilkunastu publikacji naukowych, pasjonatką nauki i nowych technologii. Jestem nauczycielem posiadającym doskonałą komunikację z dziećmi i młodzieżą. Cechuje mnie kreatywność i pomysłowość. Ponadto potrafię efektywnie pracować w zespole i kierować grupą. Zdobyta wiedza z zakresu nauk ścisłych pozwala mi na wykorzystanie technik skupiających, aktywizujących i motywujących uczniów podczas procesu edukacji. Moją pasja jest praca z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie jestem mamą Cezarego, szalonego młodego człowieka😊.