Małgorzata Wróblewska

małgorzata wróblewska, dyrektor operacyjna szkoły podstawowej Eureka

Dyrektor Operacyjna

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest ze szkolnictwem niepublicznym. W latach 2009-2018 pełniła funkcję Dyrektora Generalnego Uniwersytetu SWSP. Między innymi dzięki jej konsekwencji SWPS stała się, w czerwcu 2015 roku, pierwszą uczelnią niepubliczną w Polsce, która zyskała status uniwersytetu. Laureatka I edycji Konkursu LUMEN – Leaders in University Management oraz finalista konkursu Sukces Pisany Szminką w kategorii korporacja w 2015 roku. Od początku powstania Szkół Da Vinci wpiera ich rozwój. Prezes Fundacji Pro Akademika. Pasjonatka życia i niepoprawna optymistka. Lubi podróże po świecie z plecakiem. Zapalona motocyklistka. Mama małego Jasia. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.