Mikołaj Kowalski

mikołaj kowalski, nauczyciel 4-8, nauczyciel j. hiszpańskiego szkoły podstawowej Eureka

Język hiszpański

Nauczyciel języka hiszpańskiego i instruktor karate z czarnym pasem. Absolwent klasy dwujęzycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu. Dwukrotny reprezentant kraju na finałach Szkolnego Europejskiego Festiwalu Teatrów Hiszpańskich. Studia ukończył na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu odbywając półroczny etap edukacji w Hiszpanii na programie ERASMUS. Odbywał  liczne staże u japońskich instruktorów karate Shotokan takich jak Norio Kawasoe i Rikuta Koga, u których zdał egzaminy na pierwszy oraz drugi stopień mistrzowski. Zdobywca medali na arenie krajowej; Trzykrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata oraz trzykrotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy federacji S.K.I.F. Wokalista zespołu rockowego i autor cierpkich w przekazie tekstów bazujących na grze słów i nasączonych czarnym humorem. Miłośnik muzyki i kina. Dawniej aktor w amatorskich grupach teatralnych i zdobywca nagród w konkursach recytatorskich.