Potwierdzenie jakości nauczania z Cambridge English

Ścisła współpraca z Centrum Egzaminacyjnym Uniwersytetu Cambridge, zaowocowała wpisaniem testów i egzaminów Cambridge Assessment Qualifications w tok nauczania, jako stały, obowiązkowy element edukacyjny.

W naszej szkole organizowane są dwie sesje egzaminacyjne, podczas których sprawdzane są umiejętności i postępy uczniów na różnych poziomach nauczania, z efektami potwierdzanymi przez Uniwersytet Cambridge.

Nasze zaangażowanie w nauczanie języka angielskiego i dotychczasowe osiągnięcia zostały uhonorowane i potwierdzone poniższymi odznaczeniami:

Preparation Centre for Cambridge English Qualifications

Uzyskanie przez nas oficjalnego statusu Centrum Przygotowawczego do Certyfikacji Językowej Cambridge potwierdza wysoką jakość nauczania języka angielskiego oraz osiąganych efektów w naszej szkole.

Partner programu We are the Champions

Szkoła Eureka cieszy się uznaniem za profesjonalne i programowe przygotowanie uczniów do certyfikacji językowej Cambridge English Qualifications. Udział w programie gwarantuje najwyższej jakości opiekę: merytoryczną, metodyczną, edukacyjną i organizacyjną Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Uniwersytetu Cambridge oraz dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych.

Wyniki szkoły w latach 2001-2019 - Egzaminy OKE